قیمت نصب کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذ دیواری هر رول کاغذ دیواری بستگی زیادی به ماهر بودن نصاب کاغذ دیواری  دارد. هر نصابی قیمتی را برای کار خود تعیین می کند اما این قیمت معمولا رنجی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان دارد و گاها تا ۲۵ هزار تومان هم در هر رول می رسد. اما قطعا نصاب کاغذ دیواری ماهر قیمتی بالای ۱۵ هزار تومان در هر رول برای اجرت کار خود طلب می کند. پس توصیه می کنیم قبل از اینکه بخواهید کار خود را به یک نصاب کاغذ دیواری با قیمتی ارزان بسپارید ابتدا خوب راجع به آن نصاب تحقیق کنید البته منظورمان از تحقیق سابقه کار و یا نمونه کار می باشد که بدانید نصب کاغذ دیواری شما با مشکل روبرو نشود. معمولا نصاب کاغذ دیواری خوب قیمت خوبی هم طلب می کند که این قیمت حق اوست چرا که کار تمیز و با کیفیت ارایه می دهد و قطعا وقت و دقت بیشتری صرف می کند
در شرکت آرین آرایه قیمت نصب کاغذ دیواری بسته به سطح حرفه ای بودن نصابهای کاغذ دیواری از ۱۲ هزار تومان شروع و تا ۲۰ هزار تومان می باشد.
معمولا هزینه زیر سازی دیوارها در محل تایین و پس از تایید کارفرما به کل فاکتور اضافه می شود پس بنابراین اگر قصد کاغذ دیواری کردن دیوارهای منزل یا محل کار خودتان را دارید هزینه زیر سازی را فراموش نکنید ! البته در صورت نیاز این هزینه به فاکتور اضافه می شود. گاهی دیوارها تمیز و بدون مشکل می باشند و نصاب هیچ هزینه اضافه ای بابت زیرسازی کار از شما نمی گیرد.
قیمت نصب کاغذ دیواری بستگی به قیمت رول کاغذ دیواری شما نیز دارد. وقتی شما یک کاغذ دیواری خارجی و مرغوب با قیمت رولی ۲۰۰ هزار تومان تهیه می کنید قطعا توقع دارید تا به بهترین شکل ممکن و توسط بهترین و مجرب ترین نصاب کاغذ دیواری نصب شود تا ریسک خرابی کار پایین بیاید بنابراین صرف یک هزینه دو الی سه هزار تومانی خیلی برای شما نباید مهم باشد. در نهایت توصیه می کنیم اگر زیبایی کار برای شما مهم است و دوست دارید تا بهترین کیفیت نصب کاغذ دیواری را تجربه کنید با صرف اندکی هزینه بیشتر کار خود را به نصاب کاغذ دیواری ماهر دهید تا برایتان پشیمانی به بار نیاورد.
برای دریافت خدمات نصب کاغذ دیواری در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت و به صورت تضمینی در محل خود با ما تماس بگیرید تا مجرب ترین نصاب کاغذ دیواری را به محل شما اعزام کنیم :
۰۹۰۱۹۲۸۴۴۳۳
۰۹۲۱۶۷۸۴۵۰۵